درباره ما

درباره ما

شرکت فنی مهندسی پاکزیست مدرن

این شرکت از سال ۲۰۱۰ با تمرکز بر تولید همزن‌های استاتیک و دینامیک فعالیت خود را آغاز نموده است. با توجه به پیشگام بودن درزمینه فعالیت تخصصی بر روی فرآیند اختلاط و میکسرها، توانسته‌ایم با ممارست و تلاش مداوم و همچنین با اتکا به اعتماد مشتریان وطن‌پرست، دانش طراحی و تولید این تجهیزات حیاتی را بومی کنیم.

این شرکت هدف خود را در تولید محصولات میان رده قرار داد است. در دهه گذشته، تغییراتی در صنعت به وجود آمده که یک کلاس جدید از محصولات صنعتی را با کیفیت و قیمت متفاوت معرفی کرده‌اند. سابقا، شرکت‌هایی که به دنبال کیفیت برترو عمر مفید بلندمدت بودند، معمولاً به کشور‌های غربی( اروپا‌، آمریکا و ژاپن) مراجعه می‌کردند، درمقابل شرکت‌هایی که فقط الویتشان قیمت مناسب بدون توجه به کیفیت بود، به محصولا چینی روی می‌آوردند. اما در دهه گذشته، کشورهایی مانند تایوان، ترکیه، مالزی و دیگر کشورها موفق شدند سطح جدیدی از محصولات را ارائه کنند که‌به کیفیت و قیمت  مناسب شناخته می‌شوند.

ما در این مجموعه هدف اصلی خود را در  تولید همزن‌های با کیفیت و قیمت مناسب برای انواع صنایع از جمله صنایع شیمیایی، غذایی، دارویی و بهداشتی قرار داده ایم. با بهره‌گیری از تجربه‌ی چندین ساله و دانش فنی بالا، محصولات ما بهبود یافته‌اند وبه عنوان یکی از انتخاب‌های اصلی در بازار شناخته می‌شوند.

سعی ما در این است که مشتریان خود را با تضمین کیفیت و پشتیبانی مناسب به خود جذب کنیم و ارتباط مستمر و مثمرثمری برقرار نماییم.

----

ما آماده ارائه مشاوره و تجربه خود هستیم.

X